Frequently Asked Questions

Standart bez çanta ölçüleri nelerdir?

Yapılacak tasarıma uygun şekilde ideal ölçüyü belirlemek her zaman daha doğrudur. Fakat standart olarak görülen ham bez çanta ölçüleri 25×35 cm olarak bilinir. Bunun yanında 40×45 cm ya da 30×40 cm ölçülerine sahip olan çantalar da mevcuttur.

Bez çanta fiyatları nasıl hesaplanır?

Bez çantaların fiyatları istenilen çanta ölçüsüne göre değişim göstermektedir. Kumaşın m2’si hesaplanarak üzerine dikiş ücreti ya da baskı ücreti gibi ücretler eklenerek fiyatı hesaplanır.

Bez çanta baskı seçenekleri nelerdir?

Baskı görselin grafiğine ve renklerine göre değişkenlik gösterir. Tek renkli baskılar ve çok renkli baskılar olarak ayırabiliriz. Renk çeşidi arttıkça maliyet de ona göre artmaktadır. Emprime baskı, ofset baskı, dijital baskı kullandığımız baskı çeşitleri arasındadır.

Ürünler hakkında nasıl bilgi alabilirim?

Satın almak istediğiniz ürün hakkında bilgi almak için 0212 612 35 11 numaralı telefon hattımızı arayabilir ya da bize 0533 063 58 98 numaralı telefondan whatsapp uygulaması ile yazabilirsiniz.

Nasıl sipariş verebilirim?

Bize 0533 063 58 98 numaralı telefondan whatsapp uygulaması ile yazabilir ve sipariş verebilirsiniz. Ayrıca tasarım dosyanız ve istediğiniz ölçü ile birlikte sipariş oluşturmak için web sitemizdeki ‘’fiyat teklifi iste’’ formunu doldurabilirsiniz.

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Kredi kartı ile ödeme, EFT veya havale şeklinde ödeme ve nakit ödeme yöntemlerimiz mevcuttur.

Yurt dışına gönderim yapıyor musunuz?

Dünyanın her bölgesine ürün gönderimi yapıyoruz. Detaylı bilgi için [email protected] adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Need help? Contact us.